Tyto zásady ochrany osobních údajů jsme vyhotovili s cílem seznámit vás s tím, jak shromažďujeme, zpracováváme, používáme a chráníme osobní údaje.

1. Společnost Intelio Solutions, s.r.o., se sídlem Rašínova 522, 760 01 Zlín, IČ 08273561 (dále jen Intelio) zpracovává v případě vaší poptávky zboží a služeb ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, následující osobní údaje:

  • jméno a příjmení
  • e-mailovou adresu
  • telefonní číslo
  • IP adresu

2. Osobní údaje budou použity za účelem zpracování nabídky produktů dle kritérií zadaných subjektem údajů, ke kontaktování subjektu údajů e-mailem či telefonicky a k dalšímu jednání a dále k zasílání informací produktů, služeb, novinek a aktualit týkajících se oboru stavebnictví a technologií, tj. newsletterů.

Vaše osobní údaje (e-mail, jméno a příjmení, telefonní číslo), na co klikáte v e-mailu a kdy je nejčastěji otevíráte využíváme za účelem přímého marketingu – zasílání obchodních sdělení. Jste-li naším zákazníkem, děláme tak z oprávněného zájmu, neboť důvodně předpokládáme, že vás naše novinky a tipy z oblasti technologií zajímají, a to po dobu 5 let od poslední objednávky nebo vyplnění poptávky.

Pokud nejste naším zákazníkem, zasíláme vám tyto newslettery jen na základě vašeho souhlasu, po dobu 2 let od udělení.

V obou případech můžete tento souhlas odvolat použitím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném e-mailu.

Osobní údaje budou společností Intelio zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy mezi vámi a Intelio, nejdéle 2 roky od vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování. Pokud jste udělili souhlas s odběrem newsletteru, údaje budou zpracovávány nejdéle 2 roky od poslední aktivity. Aktivitou se rozumí mimo jiné, že zobrazuje e-maily, odpovídáte na ně, klikáte na odkazy apd.

3. Zpracování osobních údajů je prováděno společností Intelio tedy správcem osobních údajů, osobní údaje však pro tuto společnost mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

  • Creatia web, s.r.o., se sídlem Nádražní 307, 76326 Luhačovice, CZ, IČ: 05299292
  • Trampoline Software SRL, se sídlem Rue de Marsannay-la-Côte Mazy 16, 5032 Gembloux, BE, IČ: BE0799398081
  • Celonis SE, se sídlem Theresienstr. 6, 80333 Munich, DE, IČ: HRB225439
  • SmartSelling, a.s., se sídlem Netroufalky 797/5, 62500 Brno, CZ, IČ: 29210372
  • Amazon Web Services, Inc., se sídlem 410 Terry Ave N, Seattle, WA 98109, US, IČ: 0000174230
  • Případně dalšími poskytovateli zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá. Správce může údaje předávat do třetí země nebo mezinárodní organizaci ve smyslu GDPR.

4. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo: požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě. V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.